Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas: bok@poscieldladzieci.pl lub zadzwoń +48 785 191 986

Ważny element wyprawki - okrycie kąpielowe dla niemowląt

25-02-2021

Element wyprawki – okrycie kąpielowe dla niemowląt

 

Kompletując wyprawkę dla noworodka nie można zapomnieć o okryciu kąpielowym. To ważny element wyprawki. Skóra niemowlaka jest bardzo delikatna i wymaga mięciutkich i delikatnych materiałów. W pierwszych miesiącach życia maluszka znakomicie sprawdzą się okrycia kąpielowe dla niemowląt z kapturkiem.

Okrycia kąpielowe znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. Kapturek wszyty jest w jednym z rogów. Takie okrycie pozwala wygodnie i szybko otulić dziecko po kąpieli łącznie z główką oraz dokładnie wytrzeć jego skórę.

 

Najlepiej wybierać od razu duże okrycia kąpielowe, które posłużą na dłużej, i z których niemowlę tak szybko nie wyrośnie. Nasze okrycia kąpielowe dla dzieci i niemowląt wykonane są z mięciutkiej i bardzo dobrze chłonnej termofrotty. Mają rozmiar 100x100 lub poncha z uroczymi uszami misia lub zająca w rozmiarze 60x120 ozdobione pięknym haftem,  oraz otulacze z muślinu bawełnianego w rozmiarze 65x130cm.

 

Okrycia z muślinu bawełnianego cechuje niezwykła miękkość, przewiewność oraz chłonność. Delikatnie okryje maleństwo po kąpieli, szybko wchłaniając wilgoć. Sprawdzi się w domu jak również poza nim np. na plaży czy basenie. Dodatkowym atutem jest to, że bardzo szybko schnie. Okryte nim maleństwo podczas upalnych dni, będzie chronione przed promieniami słońca.

 

Praktyczne i delikatne dla skóry dziecka są również wspomniane ręczniki kąpielowe / poncho. Idealnie sprawdzą się również do okrycia dziecka po kąpieli. Luźny fason nie ogranicza i nie krępuje ruchów dziecka, a wszyty kapturek chroni mokrą głowę przed oziębieniem. Okrycie doskonale wchłania resztki wody i utrzymuje ciepłotę ciała przez dłuższy czas.

 

Okrycia kąpielowe wyłącznie w I jakości, zapewniają długotrwałe użytkowanie.

Warto zaopatrzyć się w takie okrycia kąpielowe dla niemowląt już na etapie kompletowania wyprawki.

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu, gdzie znajdą Państwa szeroki wybór okryć, otulaczy, w całej gamie kolorystycznej.

https://poscieldladzieci.pl/category/okrycia-kapielowe