Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas: bok@poscieldladzieci.pl lub zadzwoń +48 785 191 986

Szukaj

ŚPIWORKI do spania. Co to jest ten TOG?

18-07-2023

Szukając odpowiedniego śpiworka dla niemowląt i dzieci zapewne spotkali się Państwo z miarą TOG. 

Dobrze znać to oznaczenie. Pozwoli to Państwu na wybór tego właściwego śpiworka dla dziecka. Pozwoli na dopasowanie do temperatury sypialni ora pory roku.

TOG jest to miara przenikalności termicznej tekstyliów. Znając temperaturę w sypialni swojego dziecka bardzo, łatwo dobiorą Państwo grubość śpiworka. Im wyższy TOG, tym cieplejszy będzie śpiworek. Będzie więc odpowiedni to pomieszczeń o niższych temperaturach. 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo śpiworki dla dzieci i niemowląt w 3 grubościach:

0,5 TOG - upalne lato - śpiworki wykonane z dwóch warstw materiału bez wypełnienia. Przeznaczone na gorące letnie noce i temperatury w pomieszczeniu 21-27 st. C.

1,0 TOG - całoroczny, light - wykonany z dwóch warstw materiału z lekkim wypełnieniem, przeznaczony do temperatury pokojowej w zakresie 18-24 st. C. 

2,5 TOG - całoroczny - wykonany z dwóch warstw materiału z ciepłym wypełnieniem, przeznaczony do całorocznego użytkowania i temperatury pokojowej w zakresie 15-21 st. C. 

 

Śpiworki do spania to bardzo przydatny element garderoby. Sprawdzają się bardzo w każdej porze roku. Z roku na rok rośnie zainteresowanie śpiworkami. dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom do oferty dodaliśmy od niedawna śpiworki z 1,0 TOG. Pełna ofertę śpiworków do spania dla dzieci i niemowląt znajdą Państwo w naszym sklepie: https://poscieldladzieci.pl/category/spiworki-1