Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas: bok@poscieldladzieci.pl lub zadzwoń +48 785 191 986

Szukaj

MOTYLEK - poduszka antywstrząsowa do wózka i łóżeczka

15-02-2023

Poduszka motylek swoim wyglądem przypomina motyla. Składa się z dwóch „skrzydeł” po bokach i środkowej płaskiej lekko wypełnionej części na główkę dziecka. , nazywana jest antywstrząsową i przeznaczona dla najmłodszych dzieci.

 

Jej głównym zadaniem jest niwelowanie wstrząsów główki, które mogą pojawić się podczas spacerów w wózkach po nierównościach. Dzięki specjalnie zaprojektowanej poduszce, główka dziecka nie „lata na boki”, a niemowlę może spokojnie leżeć lub spać. Poduszka antywstrząsowa motylek sprawdza się także podczas jazdy w samochodzie. Odpowiednio wyprofilowana poduszka chroni główkę dziecka przed opadnięciem w dół. Swoje zastosowanie poduszka motylek znajdzie również w łóżeczku, kiedy dziecko przechyla główkę zbyt często tylko w jedna stronę.

 

Poduszka motylek stanowi świetne uzupełnienie do wkładek do wózka, które znajdą Państwo również w naszej ofercie, i które posiadają specjalne miejsce w główce, do przymocowania poduszki motylka.

Podsumowując, poduszka antywstrząsowa motylek do wózka czy łóżeczka znajdzie zastosowanie:

 

- podczas spacerów w wózku

- podczas leżenia w łóżeczku

- podczas snu

- w foteliku samochodowym

 

Poduszka wypełniona jest kulka silikonowa fillball o właściwościach antyalergicznych, a poszycie zewnętrzne znajda Państwo w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Produkt można prać w pralce.

 

Jest to na pewno świetna propozycja dla niemowląt. Poduszka antywstrząsowa motylek do wózka i łóżeczka najdzie wiele zastosowań. To doskonałe wsparcie dla główki dziecka. 

 

Pełna ofertę znajda Państwo tutaj w naszym sklepie: https://poscieldladzieci.pl/category/motylki