email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

Szmatka przytulanka – uwielbiana przez dzieci!

17-05-2019

Zwykłe przytulanki nie są polecane dla najmłodszych dzieci. Zamiast nich warto zakupić szmatkę przytulankę, która doskonale sprawdzi się jako urocza zabawka już od pierwszego dnia życia dziecka!

 

Szmatka przytulanka to zabawka przypominająca szmatkę – jest miękka i cienka, dlatego także jest łatwa do złapania przez maluszka. Pobudzające kolory aktywizują zmysł wzroku.

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroką gamę szmatek przytulanej dla najmłodszych, na przykład w uroczym wzorze z lasem: https://poscieldladzieci.pl/mamo-tato-zabawka-przytulanka-velvet-mis-forest-piaskowy.html.

Nasze szmatki przytulanki wykonane są z najwyższej jakości materiałów – z jednej strony ze 100% bawełny naturalnej z efektownym wzorem, natomiast z drugiej z przyjemnego w dotyku polaru typu Minky. Wszyte łapki i uszy jak w tradycyjnej przytulance pobudzą milusińskich do zabawy.

Jeśli szukasz oryginalnej zabawki dla dziecka, wybierz szmatkę przytulankę – będzie także doskonałym pomysłem na prezent dla maluszka!