Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas: bok@poscieldladzieci.pl lub zadzwoń +48 785 191 986

ŚPIWORKI ZIMOWE do wózka, gondoli

28-09-2020

Nie spodziewaliśmy się, że wpis o śpiworach zimowych do wózka pojawi się już na koniec września, który był bardzo ciepły i słoneczny. Jednak pogoda za oknem sprawiła, że już teraz przeglądają Państwo oferty sklepów internetowych w poszukiwaniu śpiworów do wózka, gondoli czy fotelika dziecięcego oraz innych akcesoriów jak np. mufki, ocieplacze na dłonie, które zapewnią ciepło i komfort podczas jesienno-zimowych spacerów z dzieckiem.

Panująca obecnie pogoda przypomina nam, że to jednak już jesień i niebawem nadejdzie zima. Jest to najlepszy moment na to by rodzice rozważyli zakup śpiworków zimowych do wózka i gondoli. Śpiworek to jeden z tych gadżetów, bez którego rodzic nie wyobraża sobie zimy.

W tym sezonie jesienno-zimowym w naszej ofercie znajdą Państwo śpiworki zimowe do wózka, gondoli i fotelika dziecięcego, które mieliśmy w stałej ofercie jak również uzupełniliśmy tą kolekcję o całkiem nowe wzory, a także wersje śpiworów do wózka z futerkiem tzw. wersja LUX i te chcemy Państwu przybliżyć w tym wpisie. Proszę spojrzeć jak pięknie się prezentują, a co najważniejsze spełniają swoje zadanie w wózku czy gondoli dziecięcej.

Śpiwór z futerkiem LUX zimowy z polarem bawełnianym chroni maleństwo przed zimnym wiatrem i deszczem. Jest bardzo ciepły i idealnie sprawdzi się podczas jesienno-zimowych dni. Pasuje do większości wózków spacerowych, do gondoli wózków głębokich.

Powierzchnia zewnętrzna wykonana jest z wysokiej jakości, wodoodpornej atestowanej tkaniny. Wygodę stosowania zapewnią dwa zamki błyskawiczne odpinane z dwóch boków oraz w nóżkach. W tym modelu mają Państwo możliwość całkowitego odpięcia górnej części. Dzięki temu w cieplejsze dni można zdjąć górną warstwę i używać dolnej jako wkładki do wózka dziecięcego. Bezpieczeństwo stosowania zapewni 8 otworów na 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, które można dostosować do wzrostu dziecka.

Wnętrze śpiworka dziecięcego stanowi miękki i ciepły polar bawełniany. Pomiędzy ortalionem a polarem znajduje się mięciutka atestowana włóknina, która zapewni doskonałe warunki cieplne. Kapturek śpiworka dla dzieci  wykończony jest miękkim, odpinanym, wysokiej jakości ekologicznym i antyalergicznym futerkiem.

Duża ilość wersji kolorystycznych, sprawia, że wybranie śpiworka dla dziecka zajmuje sporo czasu :)

Posiadanie takiego śpiworka dziecięcego do wózka sprawi, że dziecko jest bezpiecznie zapięte, dobrze przykryte i w każdej chwili możemy je z łatwością odkryć. Zapewni komfort i ciepło podczas zimowych spacerów z dzieckiem. A dla rodziców polecamy mufki – ocieplacze na dłonie zapinane na rączkę wózka, w kolorach i wzorach śpiworków dziecięcych. Z takim zestawem spacery to sama przyjemność.

 

Pełna oferta śpiworków: 
https://poscieldladzieci.pl/category/spiworki-do-wozka-1