email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

Przybornik do łóżeczka dziecka – praktyczny dodatek

18-04-2019

Aby mieć przy łóżeczku dziecka wszystko, co potrzebne, możemy zaopatrzyć się w specjalny przybornik. Jak wybrać dobry model?

Gdy kupujemy pościel dla dziecka, często w sprzedaży możemy znaleźć także dopasowane do niej przyborniki. To specjalne organizery na łóżko, które posiadają po kilka kieszonek, w których można umieścić różne podręczne przedmioty.

Kiedy warto zdecydować się na zakup przybornika na łóżeczko? Jak dobrać najlepszy model? Zapraszamy do sprawdzenia naszych porad!

 

Kiedy warto kupić przybornik na łóżko?

Niektórzy rodzice uważają przyborniki na łóżeczko dziecięce za całkowicie zbędne gadżety. Dla innych z kolei jest to nieoceniona pomoc przy codziennej opiece nad maluszkiem.

Przybornik na pewno sprawdzi się wtedy, gdy przy łóżeczku dziecka nie mamy szafki albo stolika, ponieważ możemy uzyskać wtedy dodatkowe miejsce do przechowywania. Taki dodatek na pewno przypadnie także do gustu tym rodzicom, którzy lubią mieć wszystko uporządkowane i nie przepadają za bałaganem.

W przyborniku można przechowywać różne przedmioty, na przykład zabawki dziecięce, chusteczki, butelkę na mleko, smoczki.

 

Jak wybrać dobry przybornik na łóżko?

W sprzedaży można znaleźć różne przyborniki na łóżko dziecka. Jeśli szukamy odpowiedniego modelu, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kluczowych parametrów.

 

Cechy dobrego przybornika na łóżko dziecka:

  • pojemne kieszenie – najlepiej marszczone albo szyte z zakładką, aby mogły zmieścić także większe przedmioty
  • wewnętrzna wyściółka – dzięki temu przybornik jest sztywniejszy i bezpieczniejszy – może służyć dodatkowo jako ochraniacz
  • naturalny materiał – bawełna będzie przyjemna w dotyku, miękka, przyjazna dla środowiska naturalnego, a także łatwa do utrzymania w czystości – można ją prać
  • odpowiednie zapięcie – najczęściej spotykamy przyborniki zapinane na rzepy albo z troczkami do wiązania
  • atrakcyjny wzór – można zakupić także zestawy pościeli z przybornikiem, które stworzą przyjemny dla oka komplet w pokoju dziecięcym

 

Przyborniki z kieszeniami – kup teraz!

W naszym sklepie internetowym można zakupić przyborniki drukowane i haftowane we wzorach pasujących do wzorów naszych pościeli. Dzięki temu można stworzyć uroczy komplet!

Przyborniki dostępne w naszym sklepie internetowym to wysokiej jakości dodatki, które powstają z naturalnej bawełny. Posiadają pojemne kieszonki i są łatwe do przymocowania do łóżeczka, a także do innych mebli, na przykład do szafek, komód, do drzwi, dlatego mają wszechstronne zastosowanie.

 

Z dostępnymi u nas przybornikami z kieszeniami można zapoznać się na stronie internetowej: https://poscieldladzieci.pl/category/przybornik.

 

Zatem przyborniki – organizery na łóżko to praktyczny wybór – dzięki nim możemy mieć pod ręką wszystko, co niezbędne do zabawy i pielęgnacji maluszka!