email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

Pościel 5 elementowa

24-01-2018

Komplet składający się z aż pięciu elementów pozwala wprowadzić do pokoju maluszka jeden dominujący motyw. Dzięki temu cała przestrzeń jest bardziej uporządkowana. Jednak przyjemny wygląd to jeden z wielu powodów, dla których warto wybrać ten komplet pościeli. Istotne jest również to, że poszewki zapewniają maluchowi komfort i bezpieczeństwo w łóżeczku, a baldachim i wiszące serduszka są rozrywką dla jego oczu.Co znajduje się w komplecie?


Motywem przewodnim dla wszystkich elementów tego kompletu są serduszka w kolorowe i żywe paski. Mamy tutaj poszewkę na poduszkę 40x60 centymetrów i poszewkę na kołderkę o wymiarach 90x120 lub 100x135 centymetrów. Obydwie są zapinane na bezpieczny suwak, który nie stanowi zagrożenia dla malucha. Oprócz nich w zestawie znajduje się baldachim wykonany z szyfonu, którego szerokość wynosi 320 centymetrów. Szczelnie otulisz nim łóżeczko malucha, dzięki czemu będzie on lepiej zasypiał. Delikatny szyfon przepuszcza światło i powietrze. W trosce o bezpieczeństwo maluchów oferujemy również specjalny ochraniacz na szczebelki wyposażony w zagłówek. Różni się on od innych ochraniaczy solidnym wykonaniem, czyli grubą górną krawędzią oraz wypełnieniem złożonym z tworzywa najwyższej jakości. Dzięki miękkiej włókninie silikonowej ochraniacz zachowuje swój kształt, a przy tym jest dalej przyjemny w dotyku. Do tego w komplecie umieściliśmy ozdoby – wiszące serduszka, które już od pierwszych dni życia dziecka oznajmiają mu, że jest ono kochane.


WykonanieKomplet pościeli został w pełni wyprodukowany z tworzyw, które są bezpieczne dla maluchów. Mowa tutaj zarówno o wypełnieniu, jak i poszewce i niciach. Każdy z tych elementów posiada certyfikat potwierdzający, że jest on produktem przyjaznym dla dzieci. Pościel jest zalecana dla dzieci cierpiących na alergię. Można regularnie prać ją w pralce w temperaturze 40 stopni.