email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

Po co rożek dla niemowląt?

10-11-2018

Pierwsze tygodnie po narodzinach dziecka są najpiękniejszym czasem dla rodziców jak i dla dzieci, pomimo tego, że ich nie pamiętają. To jak pierwsze chwile niemowlęcia będą wyglądać, w dużym stopniu wpływa na ich rozwój. Ciepło i spokojny sen także przyczyniają się do rozwoju dziecka. Dzięki rożkowi dla niemowląt nasze dziecko śpi spokojnie, gdyż jest ono lekko odseparowane od otoczenia. Rożki dają poczucie bezpieczeństwa, ciepło i zapewniają naturalną pozycję dziecka- pozycję embrionalną. Te elementy kojarzą się dziecku z chwilami spędzonymi w brzuchu mamy.

Specyfikacja produktu:
Rożek dla niemowląt wykonany jest w 100% z wysokogatunkowej bawełny o wymiarach 78x78cm. Wzór przedstawia szare gwiazdki na białym tle. Druga strona materiału pokryta jest różowym, mięciutkim pluszem minky, natomiast wypełniony jest z silikonowanej i puszystej włókniny, o gramaturze 300g/m2 wyłącznie w I gatunku. Dzięki solidnemu wykonaniu i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów rożek długo zachowa swój pierwotny kształt, miękkość, i właściwości cieplne. Rożek ten jest mięciutki i lekki oraz przede wszystkim bezpieczny dla Twojego Maleństwa. Zapinany jest na duży rzep, który zakryty jest serduszkiem w tym samym wzorze i z tego samego materiału co reszta produktu.

Środki ostrożności:
Tkanina pokryciowa, wypełnienie, a nawet nici, którymi uszyty jest ten produkt posiadają niezbędne certyfikaty poświadczające, iż każdy z tych surowców spełnia najściślejsze wymagania humanoekologiczne dotyczące produktów dla dzieci. Produkt jest antyalergiczny i można go praż w pralce w temperaturze 40 stopni.

Zapraszamy na zakupy : https://poscieldladzieci.pl/mamo-tato-rozek-dwustronny-minky-gwiazdki-szare-na-bieli-jasny-roz.html