email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

Okrycie kąpielowe z haftem

05-06-2018

Dla większości maluchów czas kąpieli jest jednym z najprzyjemniejszych pór dnia. Ciepła woda działa na niemowlaki w sposób niezwykle kojący. Jednak nagły spadek temperatury lub przenoszenie malucha z jednego pokoju do drugiego mogą być powodem krzyków i płaczu. Żeby im zapobiec warto skorzystać z miękkiego, bezpiecznego i przede wszystkim ciepłego okrycia kąpielowego.

Okrycie kąpielowe czy po prostu ręcznik?

Poprzednikiem okryć kąpielowych dla dzieci był zwykły ręcznik. Wystarczy zrobić z jego rogu niewielki kapturek, a pozostałą częścią otulić maluszka. Takie rozwiązanie wymaga jednak pewnej wprawy. Okrycie kąpielowe można nałożyć szybciej i prościej. Do tego posiada wiele innych zastosowań – może być ręcznikiem stosowanym po czasie spędzonym w wannie, ale również na plaży, gdy chcemy natychmiast ogrzać malucha. Miękkie okrycia kąpielowe to także stylowe szlafroczki dla najmłodszych. Inwestycja w okrycie kąpielowe jest więc naprawdę opłacalna.

Czym wyróżnia się nasze okrycie?

Proponowane przez nas okrycia kąpielowe są przede wszystkim duże – mierzą 95x95 centymetrów. Ciepłego i miękkiego materiału nigdy nie jest za mało. Dzięki takiej obszerności mogą umilać kąpiele wszystkim dzieciom, nawet przedszkolakom. Okrycie kąpielowe jest luźne i zapewnia swobodę ruchów. Rodzice nie powinni mieć obaw co do wysokiej jakości wykonania, ponieważ nasze okrycie kąpielowe posiada certyfikat Produkt Bezpieczny dla Dziecka. Staranne wykonanie jest z kolei widoczne na pierwszy rzut oka. Okrycie zostało wykonane z wytrzymałej termofrotty. To materiał z wyższej półki, który w sposób całościowy wchłania nadmiar wody. Skóra malucha szybko staje się sucha, do tego materiał odpowiednio go ogrzewa. Dzięki temu ryzyko przeziębienia jest o wiele mniejsze. Na kapturku umieszczono specjalnie wykonany haft, żeby okrycie było źródłem przyjemności również dla oczu. To pewne, ciepłe i estetyczne wyposażenie, które gwarantuje powodzenie każdej kąpieli.


Zapraszamy do zakupów :

https://poscieldladzieci.pl/mamo-tato-okrycie-kapielowe-z-haftem-mis-w-hamaku-ecru-100x100.html