email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

Ochraniacz na górną krawędź łóżeczka dziecka

21-08-2019

Gdy Twój maluszek zaczyna stawiać samodzielnie pierwsze kroki, warto zapewnić mu dodatkowe bezpieczeństwo podczas korzystania z łóżeczka. Pomyśl o zakupieniu specjalnego ochraniacza na górną krawędź łóżeczka!

 Twarda barierka łóżeczka może być potencjalnym zagrożeniem dla dziecka. Gdy maluszek stoi na materacu łóżka i zaczyna sprężynować, wtedy może uderzyć się o barierkę. Właśnie dlatego warto zastosować wtedy specjalny ochraniacz na górną krawędź łóżeczka, aby zapobiec urazom!

Dostępne w naszym sklepie internetowym ochraniacze na łóżko dziecięce to najwyższej jakości produkty. Wyróżniają się nie tylko efektownym wyglądem, ale także niosą ze sobą doskonałą ochronę.

Ochraniacze na górną barierkę łóżeczka są wykonane z wysokiej jakości tkanin wypełnionych miękką włókniną. Umieszczony na całej długości rzep pozwala na łatwe i trwałe zamocowanie ochraniacza do łóżeczka.

Oferujemy ochraniacze w różnych kolorach, na przykład w jeansowym: https://poscieldladzieci.pl/mamo-tato-ochraniacz-na-gorna-krawedz-lozeczka-jeansowy.html. Sprawdź inne w naszym sklepie już teraz!