email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

Mufka do wózka – w końcu ciepło w ręce!

28-01-2020

Podczas spacerów w chłodniejsze dni często marzną Ci ręce? W takim przypadku wybierz mufkę do wózka, z którą nawet te zimowe wyjścia mogą być komfortowe!

 

Prowadzenie wózka podczas tych dni, gdy temperatura spada, może być naprawdę niekomfortowe. Zimno może mocno szczypać w dłonie, które stają się także lodowato zimne, a tym samym nieprzyjemne dla maluszka.

 

Oczywiście, zawsze można mieć ze sobą rękawiczki, ale często nie zapewniają one maksymalnej ochrony przed zimnem. Jest jednak jeszcze jedno rozwiązanie – to mufka do wózka!

 

Mufki do wózka to specjalne dodatki, które mocuje się na uchwycie – rączkach wózka. Pozwalają na umieszczenie wewnątrz dłoni i tym samym chronią je przed chłodem podczas spacerów.

 

Dostępna w naszej ofercie mufka ma uniwersalny rozmiar i pasuje do każdego wózka. Wypełniona jest puszystą włókniną i obszyta miękkim velvetem dla maksymalnego komfortu.

 

Zamów mufkę już teraz w naszym sklepie internetowym: https://poscieldladzieci.pl/mamo-tato-mufka-do-wozka-velvet-morelowy.html!