email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

Mata podłogowa dla dziecka – idealna do zabawy na podłodze!

18-04-2019

Chcesz zapewnić swojemu maluszkowi bezpieczeństwo podczas zabawy na podłodze? W takim przypadku wybierz kolorową i miękką matę podłogową!

Praktyczna mata podłogowa dla dzieci to doskonały wybór do pokoju, w którym znajduje się twarda podłoga z paneli albo płytek, ale sprawdzi się również na dywanie albo wykładzinie.

Miękka, przyjemna w dotyku mata dla dziecka posiada szerokie zastosowanie – doskonale nadaje się do zabawy na podłodze, pomaga w nauce przekręcania się na boki, kulania oraz raczkowania, może być pomocna podczas przewijania dziecka i przy tym służyć jako podstawa do namiotu tipi i do dekoracji pokoju.

O czym warto pamiętać wtedy, gdy chcemy kupić matę podłogową dla swojej pociechy?

 

Wybieramy matę podłogową dla dziecka

W sprzedaży możemy znaleźć różnego rodzaju maty podłogowe dla dzieci. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, gdy chcemy zakupić taki produkt?

Dobra mata powinna być wykonana starannie z wysokiej jakości materiałów, aby korzystanie z niej było komfortowe zarówno dla dziecka, jak również dla rodzica.

Powinniśmy także zwrócić uwagę na jej rozmiary – najlepiej, aby miała ona wymiary powyżej 100 x 100 cm, dzięki czemu zapewni optymalną przestrzeń do zabawy.

W sprzedaży znajdziemy także maty – torby, które mają okrągły kształt. Dzięki wszytym na krawędzi sznurku można łatwo zebrać znajdujące się na macie zabawki.

 

Zalety dobrej maty podłogowej:

  • wykonana z przyjemnych w dotyku materiałów
  • grube wypełnienie zapewniające dobrą izolację
  • atrakcyjny wzór przyciągający wzrok dziecka
  • zdejmowane poszycie zapinane na zamek – łatwe w praniu

 

Sprawdź naszą ofertę już teraz!

W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką gamę mat podłogowych dla dzieci – można zapoznać się z nimi na stronie: https://poscieldladzieci.pl/category/maty-pledy.

 

Oferujemy grube, miękkie maty, które są wypełnione specjalną, antyalergiczną włókniną. Są wystarczająco duże, dlatego idealnie nadają się do zabawy na podłodze. Dodatkowo, są także dostępne w wielu ciekawych wzorach do wyboru – pasujących zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca.

Zatem wtedy, gdy chcesz zapewnić swojemu maluszkowi bezpieczeństwo podczas zabawy na podłodze, pomyśl o zakupieniu maty podłogowej. Sprawdź już teraz wszystkie dostępne modele w naszym sklepie internetowym!