email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

MAMO-TATO Lampka Nocna Słoniaki różowe

06-09-2018

Oświetlenie to ważna część aranżacji dziecięcego pokoju. W trakcie doby niemowlę nie odróżnia jeszcze dnia od nocy. Dlatego czasami rodzice są skazani na czuwanie przy obudzonym maluchu, nawet gdy za oknem panują głębokie ciemności. W takich chwilach posiadanie lampki nocnej staje się czymś niezbędnym. Ponadto, niewielkie źródło rozproszonego światła wprowadza do pokoju dziecięcego przyjazny nastrój. Lampki nocne dodają również otuchy starszym dzieciom, gdy te zaczynają swoją przygodę z zasypianiem w pojedynkę.

 

Lampka nocna – estetyczne i przydatne wyposażenie

 

Projektując dziecięcy pokój dbamy o to, by jego elementy były nie tylko przydatne, ale również cechowały się jednolitą estetyką. Powtarzające się wzory pozwalają połączyć wygląd poszczególnych elementów aranżacji w dziecięcym pokoju. Nasze lampki nocne są przyozdobione w abażur z motywem podobnym do tego, jaki pojawia się na oferowanej przez nas pościeli. Dzięki temu w pokoju dziecka zaczyna panować harmonia. Estetyka pomieszczenia sprawia również, że staje się ono znacznie przyjaźniejsze dla oczu maluszka. Ten model lampki nocnej można wybrać w wersji z sosnową lub białą nóżką.

 

Informacje techniczne dotyczące lampki

 

Lampka powinna być zasilana napięciem wynoszącym 230V. Można stosować do niej tradycyjne żarówki 25W z gwintem E14. Ten model jest poręczny i można go umieścić praktycznie wszędzie – jego wysokość wraz z kloszem wynosi jedynie 35 centymetrów. Wyłącznik znajduje się na przewodzie, tak byśmy mogli swobodnie do niego sięgnąć. Lampka posiada abażur złożony z tkaniny, która może być wygodnie zdejmowana i umieszczana w pralce. To jedna z największych zalet tego modelu, która pozwala uczynić otoczenie maluszka wolnym od roztoczy i innych alergenów. W ofercie dostępnych jest również wiele innych modeli kolorystycznych.