Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas: bok@poscieldladzieci.pl lub zadzwoń +48 785 191 986

Szukaj

Komfort i wygoda ma znaczenie!

21-01-2022

 

 

Dbanie podczas karmienia o wygodę własną i dziecka jest bardzo ważne. Poduszka rogal do karmienia pozwoli Państwu o to zadbać. W pierwszych miesiącach życia dziecko spędza większość czasu na karmieniu, spaniu i niewielkiej aktywności.

 

Poduszka, rogal do karmienia niemowląt odciąża kręgosłup mamy, a noworodkowi pozwala na leżenie w naturalnej pozycji. Wybór odpowiedniej pozycji do karmienia jest bardzo ważny. Musi ona być wygodna zarówno dla mamy jak i dla dziecka. Optymalna pozycja to taka, w której dziecko będzie prawidłowo przystawiane do piersi lub będzie odpowiednio ułożone do karmienia butelką, a mama nie będzie odczuwała dyskomfortu i bólu. Aby zapewnić ten komfort i wygodę przydają się PODUSZKI DO KARMIENIA, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

 

Oferowane przez nas poduszki posiadają zdejmowane pokrowce na zamek lub dostosowane są do prania razem z wypełnieniem. Poszycie zewnętrzne stanowi 100% bawełna, a środek wypełniony jest kulka wysokopuszystą silikonową Fill-Bal. Sprężynujące włókna zapewniają wygodę ora odpowiednie dopasowanie a poduszki znajdą Państwo w rożnych kształtach dla jeszcze lepszego dopasowania.

 

Poduszka do karmienia to stały element wystroju  sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego dlatego przy wyborze wzorów, wybierzcie Państwo jedyną tą najpiękniejszą z oferowanych przez nas wzorów.

 

Niech karmienie, które z początku zajmuje sporą część dnia a nawet nocy będzie przyjemne i komfortowe 

 

Pełna ofertę znajda Państwo w linku poniżej

https://poscieldladzieci.pl/category/poduszka-do-karmienia-rogal