email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

Kinder Mat – kompaktowa mata do spania dla dzieci

18-10-2019

Często podróżujesz ze swoim dzieckiem? A może po prostu zależy Ci na tym, by zapewnić mu większy komfort snu w domu? W takim przypadku sprawdź Kinder Mat – specjalną matę do spania dostępną w naszym sklepie!

 

Kinder Mat to specjalna mata do spania dla małych dzieci. Jest ona przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia. To połączenie grubego materacyka, poduszki i kocyka Velvet.

 

Ta mata do spania ma wszechstronne zastosowanie – doskonale sprawdzi się między innymi podczas noclegu u rodziny, w trakcie wakacyjnych wyjazdów, ale również jako kocyk na piknik albo na plażę. Idealnie nadaje się również do zabawy na podłodze lub też może posłużyć jako pościel do przedszkola.

 

Matę do spania Kinder Mat można także bardzo łatwo złożyć. Wystarczy złożyć ją na pół, a potem zrolować i przypiąć specjalnymi szelkami. Znajdujące się przy macie uchwyty ułatwiają jej przenoszenie.

 

Z pełną kolekcją mat do spania Kinder Mat można zapoznać się już teraz na naszej stronie internetowej pod adresem: https://poscieldladzieci.pl/category/kinder-mat. Przygotowaliśmy wiele wzorów do wyboru!