email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

Jak zamocować przybornik na łóżeczku dziecięcym?

03-01-2020

Przybornik to praktyczny dodatek przy łóżeczku dziecięcym. Dzięki nim wszystko, co potrzebne, można mieć pod ręką. Jak przymocować go do łóżka?

 

W sprzedaży można znaleźć obecnie wiele różnych modeli przyborników do łóżeczek dziecięcych. Szeroka gama modeli dostępna jest również w naszym sklepie internetowym: https://poscieldladzieci.pl/category/przybornik.

 

Aby korzystać z przybornika wygodni, należy przymocować go do łóżeczka dziecka. Jak to zrobić? Wszystko zależy od konstrukcji przybornika.

 

Najczęściej dodatki tego typu posiadają albo troczki – tasiemki do wiązania, albo też rzepy, którymi przymocowuje się go do łóżeczka. Troczki stosuje się głównie w mniejszych przybornikach, natomiast rzepy mocniej trzymają przybornik w miejscu i utrzymują nawet cięższe przedmioty.

 

Przybornik umieszczamy najczęściej z dala od wezgłowia łóżka – na jego dole albo po bokach, aby nie zasłaniać maluszkowi widoku.

 

Przymocowanie przybornika do łóżeczka nie powinno być zatem żadnym problemem. Ten użyteczny dodatek można umieścić na nim w mig!