Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas: bok@poscieldladzieci.pl lub zadzwoń +48 785 191 986

Szukaj

Innowacyjne rozwiązanie - śpiworki do wózka na zimę COMBO

26-10-2021

Nadeszły jesienne chłody. Za chwilę zawita zima. To dobry moment na zakup śpiworka zimowego do wózka, o czym pisaliśmy już w poprzednim wpisie. Natomiast dzisiejszy wpis chcemy poświęcić kolejnej nowości w naszej kolekcji – śpiworkom modułowym COMBO. Stawiamy na innowację, wielofunkcyjność i praktyczność.

 

Przedstawiamy Państwu śpiworek do wózka, gondoli oraz fotelika samochodowego a także na zimowe przejażdżki z dziećmi na sankach. Nasze śpiworki modułowe posłużą Państwa dziecku od urodzenia, aż do kilku lat. Zapewnią dziecku komfort podczas spacerów. Są przytulne, milutkie, wodoodporne, jednocześnie chronią maleństwo przed zimnem, wiatrem i deszczem.

 

Zastosowana specjalna konstrukcja zamków pozwala na regulacje wielkości śpiworka zimowego do wózka. Składa się on z dwóch części (górnej i dolnej). Górna część śpiworka świetnie sprawdzi się w pierwszym okresie życia dziecka. Śpiworek idealnie będzie pasował do gondoli i fotelika samochodowego. Dolną odpiętą część możemy zapiąć na wodoodporny zamek i doczepić dołączony regulowany pasek, wtedy powstaje funkcjonalna torba dla mamy do wózka na niezbędne akcesoria dla dziecka.

Gdy dziecko podrośnie dołączamy za pomocą wodoodpornych zamków dolną część śpiworka przedłużając tym sposobem śpiworek. Dzięki temu posłuży nam jeszcze przez kilka lat.

Dolna część ma wszyty dodatkowy klin, aby jako torba była bardziej pojemna i funkcjonalna a jako część śpiworka, by maluszek miał większą swobodę ruchu. Dodatkowo od środka wykończona jest odporną na zabrudzenia, wodoodporną tkaniną.

 

Górna część śpiworka posiada 3 zamki: dwa boczne oraz w nóżkach trzeci wodoodporny. W cieplejsze dni można całkowicie zdjąć wierzchnią warstwę i używać spodniej jako wkładki do wózka.

 

Nasze śpiworki pasują do większości wózków. Śpiworek zimowy do wózka posiada 8 otworów na 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa.

Tkanina zewnętrzna posiada piękne cyfrowe niespotykane druki, cechuje się dobrą wodoodpornością i jest atestowana. Wnętrze śpiworka wykonane jest z miękkiego, ciepłego polaru. Pomiędzy ortalionem a polarem znajduje się gruba mięciutka atestowana włóknina silikonowa 300g - zapewnia ona doskonałe warunki cieplne.

 

Kolejnym atutem naszych śpiworów jest kaptur, który ma wszytą dodatkowa wstawkę, która po odpięciu futerka doskonale chroni przed owianiem. W kapturze wszyty jest również sznurek ze stoperem, który zapewni jeszcze lepsze otulenie dziecka.

Produkt szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów. Zapakowany w firmową, płócienną torbę i ozdobiony serduszkiem-przywieszką. Świetnie sprawdzi się w roli stylowego i nietuzinkowego prezentu dla maluszka.

 

Warto postawić na innowację i jakość, która długo posłuży.

 

Więcej o zaletach mogą Państwo poczytać na stronie produktu w naszym sklepie: https://poscieldladzieci.pl/category/spiworki-do-wozka-spiworki-lux