email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

Dwustronna poduszka Miś

02-12-2019

Oryginalna poduszka dziecięca w słodkim kształcie misia – doskonale sprawdzi się w łóżeczku, w samochodzie albo w wózku!

 

Poduszka Miś przyciąga od razu uwagę swoim stylowym wyglądem – to owalna poduszka z doszytymi uszkami, dzięki czemu przypomina główkę misia.

 

Nasza poduszka Miś to nie tylko uroczy wygląd, ale również najwyższej jakości materiały! Poduszka została uszyta z wysokogatunkowej bawełny 100%, która jest przyjemna w dotyku i całkowicie bezpieczna dla skóry dziecka. Środek poduszki jest wypełniony atestowanym włóknem silikonowym, które jest sprężyste i miękkie.

 

Zastosowanie odpowiednich materiałów, a także specjalny kształt poduszki zapewniają najwyższy komfort podczas wypoczynku dla każdego maluszka.

 

Prezentujemy wiele różnych wzorów do wyboru, w tym między innymi wzór w Kosmos: https://poscieldladzieci.pl/mamo-tato-poduszka-mis-bawelna-kosmos.html. Do poduszek Miś przygotowaliśmy także inne dodatki, w tym kocyki oraz kołderki, rożki i pościele z tymi samymi wzorami. Zapraszamy do zakupu!