Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas: bok@poscieldladzieci.pl lub zadzwoń +48 785 191 986

DOUBLE GAUZE - co to takiego?

25-01-2021

Jeśli zastanawiacie się co kryje się pod nazwa DOUBLE GAUZE to ten wpis jest dla Was.

Ostatnio w naszej ofercie sporo nowych produktów z MUŚLINU DOUBLE GAUZE. To nie przypadek, to po prostu ogromne zainteresowanie i zapotrzebowanie wśród mam na produkty z tej tkaniny. Muślin to tkanina posiadająca w swoim składzie 100% bawełny. Dzięki temu jest to miękki i naturalny materiał, stworzony z myślą o delikatnej skórze maluszków.

Ten materiał składa się z dwóch cienkich warstw co powoduje, że jest to produkt przewiewny a nie prześwitujący. Materiał jest lekko elastyczny, ale dobrze zachowuje swoją strukturę zmarszczeń, a drobna perforacja sprawia wrażenie krepowania tkaniny, a to nadaje jej wyjątkową lekkość.

Muślin double gauze w dotyku jest niezwykle miły i delikatny. Jego właściwości termoregulacyjne sprawiają, że tkanina dba w właściwą temperaturę dziecka. Dlatego produkty z tej tkaniny cieszą się uznaniem i są odpowiednie dla dzieci i niemowląt.

Idealnie nadają się na szycie rożków dla niemowląt, kocyków, pościeli dziecięcej, poduszek, świetnie sprawdzą się jako letni kocyk, pieluszka czy otulacz. Wszystko to z myślą i dla dzieci i niemowląt, aby zapewnić im optymalne warunki, komfort i bezpieczeństwo.  

Nasze produkty z muślinu double gauze na pewno zrobią na Państwu wrażenie i staną się produktami chętnie wybieranymi dla Państwa dzieci. Muślin lubiany jest również za łatwą pielęgnację. Wielokrotne pranie nie niszczy muślinu a sprawia, że staje się on coraz bardziej miękki.

W naszej ofercie znajdą Państwo śliczne kocyki muślinowe dla dzieci w wersji letniej i zimowej, do tego poduszki w kształcie głowy misia, które stają się najlepszą przytulaną dziecka. Ostatnio oferta powiększyła się o pościel dla dzieci do łóżeczka z ochraniaczem, jak również rożki dla niemowląt, które już od pierwszych chwil życia dziecka otulają je i dają przyjemne ciepło i bezpieczeństwo.

Double gauze stał się hitem wśród materiałów do produkcji dziecięcych pościeli, kocyków, rożków dla niemowląt, otulaczy dziecięcych. Myślimy, że również spełni Państwa oczekiwania.

Pełną ofertę kolekcji muślin znajdą Państwo na stronie: 

https://poscieldladzieci.pl/category/kolekcja-muslin