email: bok@poscieldladzieci.pl |  telefon: 785 191 986 (w godz. 7:30 - 15:30)

MAMO-TATO Rożek niemowlęcy usztywniony Zajączki białe

  • Dostępność: Jest dostępny :)
  • Wysyłka: od 11,00 zł (Zobacz pełny cennik)
  • szt.
  • 37,50 zł

Rożek usztywniony 75x75 cm

Rożek posiada wkładkę usztywniającą, jest to bezpieczna wkładka zapewniająca sztywność i sprężystość oraz dopływ świeżego powietrza.Nasza wkładka jako jedyna wykonana jest z antyalergicznej sprasowanej włókniny silikonowanej posiadającej niezbędne certyfikaty  – bezpieczne wyroby dla dzieci.
Wkładkę można wyjąć do prania.
Trzywarstwowe obszycie - na zewnątrz biała 100% bawełna, wewnątrz 100% bawełna w kolorze, pomiędzy miękkie i ciepłe atestowane wypełnienie z włókniny puszystej silikonowej o gramaturze 300g/m2 wyłącznie w I gatunku.
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wypełnienia rożek długo zachowa swoją pierwotną puszystość, kształt i właściwości cieplne, jest mięciutki i lekki oraz bezpieczny dla Twojego Maleństwa.
Zaokrąglone brzegi dzięki czemu rożek ładnie się układa
Przeszycie wokół całego rożka – dzięki czemu włóknina nie przesuwa się, przez co rożek po wielu praniach zawsze zachowuje swój kształt.
Zapinany na rzep - duży szeroki rzep dla regulacji zapięcia.
Wygoda i troska -  niemowlę w łonie matki czując jej bliskość czuje się bezpiecznie, maleństwu po przyjściu na świat brak tej bliskości, pewnie się czuje w ramionach mamy, gdy jest poza nimi, rożek otulając je sprawia, że czuje się jak w brzuszku mamy. Produkt ten zapewni również komfort mamie podczas karmienia.


Bezpieczeństwo

Tkanina pokryciowa, wypełnienie, a nawet nici, którymi uszyty jest ten produkt posiadają niezbędne certyfikaty poświadczające, iż każdy z tych surowców spełnia najściślejsze wymagania humanoekologiczne dotyczące produktów dla dzieci.

Produkt antyalergiczny. Całość można prać w pralce w 40 stopniach.